Zapraszamy na Parkową!

Mecze Orła z kibicami!

Miłośnicy Orła Gniezno nie mają łatwo. Jeszcze niedawno ich udział w spotkaniach ligowych ograniczała pandemia koronawirusa, a teraz przeszkodą stał się fakt, że wokół gnieźnieńskiego toru toczą się prace budowlane.

Z tego powodu klub nie mógł zaprosić kibiców na pierwszy w tym roku sparing z Szawerem Leszno. Na szczęście problem udało się rozwiązać i dziś już wiemy, że fani będą mogli pojawiać się na spotkaniach ligowych ekipy z pierwszej stolicy Polski!

Będą jednak pewne ograniczenia. Ze względu na trwające prace, kibice będą mogli śledzić zmagania na torze jedynie z perspektywy drugiego łuku i trybuny z krzesełkami. Pierwszy łuk i prosta pozostaną wyłączone z użytku.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do tych obostrzeń i cierpliwość. Po remoncie gnieźnieńskiego toru wszystko wróci do normy!

Dodajmy, że pierwszy domowy mecz w sezonie 2022 drużyna Aseko Orła Gniezno, a więc aktualny Drużynowy Mistrz Polski, pojedzie 24 kwietnia. Tego dnia podopieczni trenera Marcina Puka podejmą zespół Drwęcy Kaszczorek.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *