Zapraszamy na Parkową!

Otwarte Mistrzostwa Gniezna. Weekend pełen emocji i ze szczytnym celem

To był weekend pełen sportowych wrażeń! W sobotę i niedzielę odbywały się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gniezna. Rywalizacja dostarczyła wielkich emocji.

Podczas sobotnich i niedzielnych zmagań poznaliśmy aż siedmiu mistrzów Gniezna. Rywalizowali zarówno najmłodsi – na rowerkach biegowych, jak i młodzież czy też seniorzy. Emocji było co niemiara. Wydarzenie w pełni się udało, a frekwencja zdecydowanie dopisała.

Uczestników łącznie było ponad 80 osób w 7 kategoriach wiekowych. Kibice dopisali, pogoda dopisała i spacerowicze, którzy również uczestniczyli w turnieju poprzez wpłaty do puszek na rzecz Olgi Miśkiewicz – podsumował prezes Orła Gniezno Paweł Woźny.

Co istotne, ważna była nie tylko sama rywalizacja, ale i szczytny cel. Pojechaliśmy dla Olgi Miśkiewicz, którą wspieramy przez cały sezon. To pewnie dobrze Wam znana wojowniczka z Kiszkowa, która razem z nami chce pokonać SMA.

W organizację Otwartych Mistrzostw Gniezna włączyło się wiele osób dobrej woli, a także firm. Bardzo serdecznie dziękujemy za każde wsparcie! Cieszymy się, że wspólnie zdołaliśmy stworzyć prawdziwe święto gnieźnieńskiego speedrowera. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się to powtórzyć, może nawet jeszcze z większym rozmachem.

Wyniki – Otwarte Mistrzostwa Gniezna:

kat. amatorzy
I Adrian Gralak
II Adam Kierejewski
III Bartłomiej Morawski

kat. open
I Mikołaj Menz
II Paweł Kozłowski
III Arek Szymański (po biegu dodatkowym)

kat. U18
I Arkadiusz Graczyk
II Damian Wencel
III Michał Menz

kat. biegówki
I Mikołaj Zobel
II Michał Adamiec
II Franek Nowak

kat. U6
I Jan Kozłowski
II Franciszek Zobel
III Natan Oelke

kat. U10
I Szymon Bochenek
II Adam Leśny
III Nikodem Łaniecki

kat. U12
I Julian Ambrożak
II Mikołaj Podrzycki
III Kuba Związko

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *