Zapraszamy na Parkową!

Młoda drużyna Orła ze sponsorem tytularnym!

Działacze Orła Gniezno cieszą się z kolejnego sukcesu marketingowego. Za spore osiągnięcie należy uznać pozyskanie sponsora tytularnego dla drużyny, która wystąpi w rozgrywkach Młodej CS Superligi.

Co prawda formalności są w trakcie dopinania, ale już możemy ogłosić, że w sezonie 2021 młoda drużyna Orła Gniezno będzie rywalizować na superligowych torach pod nazwą Renault AutoSanok Orzeł Gniezno.

Wsparcie tej firmy z pewnością jest dodatkową mobilizacją dla młodych zawodników gnieźnieńskiego zespołu. Cieszymy się z uzyskanej pomocy, tym bardziej że w tym sezonie chcemy mocno postawić na szkolenie dzieci i młodzieży.

Firmie AutoSanok bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w rozwój gnieźnieńskiego speedrowera. Was, drodzy Kibice, zachęcamy natomiast do odwiedzania strony internetowej autosanok.pl.

Pierwszy mecz ligowy ekipa AutoSanok Orła Gniezno pojedzie w tę niedzielę. O godz. 16:00 młodzi speedrowerzyści powalczą na gnieźnieńskim torze z Victorią Poczesna. To spotkanie poprzedzi starcie CS Superligi Aseko Orzeł Gniezno – Lwy Avia Częstochowa (godz. 14:00).

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *