Zapraszamy na Parkową!

W czwartek ruszamy na obóz

Już w czwartek (3 marca) zespół Orła Gniezno wyruszy do Kołobrzegu, gdzie odbędzie zgrupowanie. Jest ono organizowane przez klub w ścisłej współpracy z Renault AutoSanok – bardzo dziękujemy za okazane wsparcie!

Z Gniezna nasz zespół wyjedzie w czwartek w godzinach porannych. Miejscem docelowym jest kołobrzeska dzielnica Podczele. Nad morze nie jedziemy wypoczywać, ale szlifować formę przed nadchodzącym sezonem i oczywiście w celach integracyjnych.

Każdego dnia będziemy jeździć na rowerach, uczęszczać na basen, biegać na plaży czy też spędzać czas na innych aktywnościach. Chcemy, aby ten okres był jak najbardziej pożyteczny dla każdego z nas i pozwolił zbudować “team spirit”.

Cieszę się, że kolejny rok z rzędu możemy wyjechać na takie zgrupowanie. Ostatnio były góry, teraz natomiast postanowiliśmy wybrać kierunek nadmorski. Mam nadzieję, że owocnie spędzimy ten czas, a nowi zawodnicy już w stu procentach wkomponują się w naszą drużynę. Dołożę wszelkich starań, by po powrocie z Kołobrzegu każdy był zadowolony ze wspólnie spędzonego czasu. Za pomoc w organizacji zgrupowania wielkie słowa wdzięczności i uznania kieruję w stronę firmy Renault AutoSanok – mówi Paweł Woźny, prezes Orła Gniezno.

Kołobrzeskie zgrupowanie zakończymy w niedzielę (6 marca). W drogę do Gniezna mamy zamiar wyruszyć o godzinie 15:00.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *