Zapraszamy na Parkową!

Znamy już obsady Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Gniezna

Zbliżają się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gniezna! Losowanie numerów startowych zostanie przeprowadzone w piątek o godzinie 17.00 na torze przy ul. Parkowej.

W zawodach weźmie udział około 70 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.

Startujemy już w sobotę od godziny 17.00 turniejem Amatorów, po nim odbędzie się turniej Open, w którym wyłonimy również najlepszych zawodników do 18 lat.

Niedzielę zaczynamy z najmłodszymi w turnieju biegówek od 11.00, po nim wystartują około godziny 11.30 dzieci na rowerkach do 6 lat. Około godziny 12.30 wystartuje turniej łączony U8 i U10. Dzień zakończymy zmaganiami żaków około godziny 14.30.

Kategoria Biegówki to turniej 8 biegowy, każde dziecko wystartuje w 4 biegach. Jako, że program nie pozwala na jazdę każdy z każdym. Zmagania zakończą się finałem dla 3 najlepszych zawodników pod względem punktów (przy równej ilości punktów o miejscu decyduje ilość pierwszych, potem drugich itp. miejsc).

Wystartują oni w biegu finałowym o tytuł Mistrza Gniezna. Kolejność wyboru miejsca startowego wg zajętych miejsc w turnieju zasadniczym Upominki dla wszystkich uczestników a dla 3 najlepszych w finale puchary i medale.

Kategoria U6 – turniej 13 biegowy, każdy jedzie z każdym, więc jedziemy bez finału. Każde dziecko pojedzie w 4 biegach. Upominki dla wszystkich uczestników a dla 3 najlepszych puchary i medale. Tutaj w przypadku równej ilości punktów musi być rozegrany bieg dodatkowy o najlepsze miejsca.

Kategoria łączona U8-U10 turniej 8 biegowy te same zasady jak w przypadku biegówek. Upominki dla wszystkich uczestników a dla 3 najlepszych w finale puchary. Dodatkowo 3 najlepszych 8 latków zostanie nagrodzonych upominkami od jednego ze sponsorów imprezy.

Kategoria Żak – turniej 13 biegowy na tych samych zasadach jak kategoria u6.U pominki dla wszystkich uczestników a dla 3 najlepszych puchary.

Kategoria Amator – turniej 16 biegowy, każdy zawodnik po 5 biegów. Nagrody dla pierwszej trójki oraz puchary i medale.

Kategoria Open + U18 – turniej 13 biegowy + bieg finałowy u18. (Kolejność wyboru pól startowych w tym biegu wg zajętych miejsc w turnieju głównym). Puchary i medale dla najlepszej trójki turnieju oraz dla 3 najlepszych zawodników biegu finałowego u18 również puchary i medale.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *