Zapraszamy na Parkową!

Speedrowerowy maraton. Celem nie tylko zwycięstwa

Przed nami weeekend pełen emocji, któremu ma towarzyszyć szczytny cel – zbiórka środków na rzecz Olgi Miśkiewicz. Ta mała wojowniczka potrzebuje wielkich pieniędzy, by móc przyjąć lek na SMA. Czasu zostało niewiele, dlatego mobilizacja jest niezwykle istotna!

Zawodników Aseko Orła Gniezno czekają dwa bardzo intensywne dni. Już w sobotę 22 maja o godz. 16:00 zmierzą się przy ul. Parkowej w zaległym spotkaniu z mistrzami Polski – Śląskiem Świętochłowice. Pojedynek zapowiada się wyśmienicie i chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że walka będzie niezwykle zacięta.

Dzień później kolejne emocje. Również o godz. 16:00 rozpocznie się starcie Aseko Orła Gniezno z TSŻ Schoenberger Toruń. W pierwszej potyczce tych dwóch ekip torunianie byli nieznacznie lepsi. Jak będzie tym razem? Czas pokaże!

O 18:00 w niedzielę rozpocznie się z kolei pojedynek w ramach Młodej CS Superligi. W tej konfrontacji Renault AutoSanok Orzeł Gniezno pojedzie z TSŻ Schoenberger Toruń.

Na wszystkie spotkania serdecznie zapraszamy kibiców. Jednocześnie apelujemy o zachowanie dystansu i przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych – tak, by każdy czuł się bezpiecznie.

Podczas meczów będziemy zbierać datki do puszek na rzecz Olgi Miśkiewicz. Ponadto zsumowane zostaną punkty Pawła Kozłowskiego z obu meczów CS Superligi, a następnie pomnożymy je razy 10, natomiast suma będzie oznaczała kwotę, którą prezes Paweł Woźny dorzuci do datków dla Olgi.

To jeszcze nie koniec! Planujemy bowiem również licytacje. Szczegóły zostaną przedstawione niebawem.

Sponsorem weekendowych meczów jest DAB Gniezno. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *